Jazykové menu

Vyskúšajte zadarmo

Neodolateľná ponuka! Analýza stránky a mini kurz ako vylepšiť web stránku, aby ste získali lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch!

Vyskúšam!

Vyskúšajte zadarmo

Neodolateľná ponuka! Analýza stránky a mini kurz ako vylepšiť web stránku, aby ste získali lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch!

Vyskúšam!

Vyskúšajte zadarmo

Neodolateľná ponuka! Analýza stránky a mini kurz ako vylepšiť web stránku, aby ste získali lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch!

Vyskúšam!

Vyskúšajte zadarmo

Neodolateľná ponuka! Analýza stránky a mini kurz ako vylepšiť web stránku, aby ste získali lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch!

Vyskúšam!

On-line SEO optimalizácia!

Ponúkame podrobnú analýzu Vašej web-stránky ako aj konkurenčných stránok.
Analýzu robíme na základe viac ako 80 aspektov, ponúkame pomoc, dávame rady zrozumiteľne, po slovensky!

1

Pomôžeme Vám s optimalizáciou?

Aj keď už máte množstvo informácií o svojej web-stránke, neviete ako ďalej, aké by mali byť Vaše ďalšie kroky?
Chceli by ste podrobnejšiu analýzu, aj vrátane Vašej konkurencie? Neviete, ako upraviť Vašu web-stránku, aby Vám prinášala konverziu, ktorá vyhovuje Vašim cieľom? – Radi Vám pomôžeme!

SEO poradenstvo

 

2

Už sa pripravuje Vaša nová web-stránka?

"Plánujem vytvoriť novú web-stránku. Ale KTO mi ju UROBÍ?"
Potrebujete novú web-stránku, chceli by ste vymeniť starú na modernejšiu, resp. už sa chystá tá nová?
Prečítajte si naše rady a pozrite sa na kvalifikovaných dodávateľov!

Nová web-stránka / výmena

 

3

Máte málo návštevníkov?

"Chcel by som optimalizovať web-stránku!"
"Aké chyby má moja web-stránka?"
"Prečo neprichádzajú návštevníci na moju web-stránku?"
"Čo robí lepšie moja konkurencia?"
"A čo je vlastne tá SEO optimalizácia?"
Dostanete odpoveď na každú otázku...

Odpovede

 

Povedali o nás

István VargaZakladateľ súťaže 'Webstránka roka'Najprestížnejšia online marketing súťaž v domácom digitálnom priestore

SEOseeker je jedinečným digitálnym meracím nástrojom, ktorý je od roku 2013 výborným pomocníkom odbornej poroty v online marketingovej súťaži „Webstránka roka". Pomocou tohto nástroja sme si mohli veľmi rýchlo vybrať tie webstránky, ktoré splnili technické očakávania súťaže.

Jutasi GáborGYŐRSZIG

SEOseeker je naozaj profi nástroj, veľa mi pomohol v tom, aby som okrem grafiky mojej budúcej web-stránky videl aj to, ako ju naprogramoval programátor. Túto analýzu by mali spustiť všetci budúci majitelia web-stránok, aby videli, či ich stránka bude užívateľsky príjemná.

Odborníci

Éles László

Peter Jónás

Technický odborník webstránok
Pomocou svojich viac ako 10 ročných skúseností v oblasti obchodnej informatiky pomáham svojim zákazníkom v ich elektronickej prezentácii.

Élesné Gulyás Szilvia

Ing. Ľudovít Kőrös

Online marketing odborník
Zaoberám sa online-marketingom. Sledujem trendy a získané vedomosti aplikujem do praxe - hlavne do online života živnostníkov a malých podnikateľov.

 

Nagy Zoltán

Seeky Robot

Náš najlepší SEO odborník a analyzátor.
Urobí analýzu Vašej webstránky na základe viac ako 80 parametrov, ohodnotí ju, zistí jej chyby a nedostatky, poradí, ako ich odstrániť a stránku vylepšiť.

 

Jazyk & miesto

Slovenské prostredie

Naša analýza je optimalizovaná na slovenské prostredie a už aj z dôvodu používania špeciálnych slovenských znakov dáva oveľa presnejšie výsledky, ako hociktorý iný cudzojazyčný program na anylýzu web-stránok.

Ak analyzované web-stránky prevádzkujete v tejto jazykovej oblasti, radšej prejdite na slovenskú verziu tejto stránky. Užitočné informácie, vysvetlivky a rady si tam budete môcť prečítať v slovenskom jazyku.

Jedinečná analýza v domácom prostredí

Analýza je optimalizovaná na slovenské prostredie, preto výsledky analýz sú oveľa presnejšie, ako z hociktorého cudzojazyčného programu ( rozpoznanie slovenských znakov, výrazov, slovenských pravidiel ). Ak by ste chceli urobiť analýzu takej webstrábnky, ktorá nie je špecializovaná a určená pre slovenské prostredie, tak si vyberte vhodnú jazykovú oblasť a prejdite na príslušnú jazykovú verziu, aby ste dostali ešte presnejšie výsledky a aby ste mohli prečítať také informácie ohľadom SEO optimalizácie, ktoré sú charakteristické pre danú jazykovú oblasť.

Z analýz web-stránok optimalizovaných pre slovenské prostredie budete môcť vidieť aj zaujímavé štatistiky od nás.

Globálna analýza v anglickom jazyku

Analýzy vykonané v anglickom jazyku na globálnej úrovni obsahujú všetky všeobecne záväzné pravidla, vysvetlenia a rady.
Táto analýza, v prípade analýzy inej stránky ako anglickej neberie do úvahy niektoré lokalizačné špeciality, ako napr. špecifické znaky jazyka. V prípade anglickej stránky odporúčame používať túto verziu.

Social Connection